وکیل زن برای طلاق توافقی

امروزه بر کمتر کسی است پوشیده است که دقت، پشتکار و مسئولیت پذیری خانم ها در انجام امور محوله اگر بیشتر از آقایان نباشد کمتر نیست. وکالت نیز از این قاعده مستثنی نیست. در گروه وکلای پارسای که جمعی از وکلای پایه یک با تجربه خانم و آقا گرد هم آمده اند پرونده های مربوط به طلاق توافقی، طلاق از طرف زوجه و طلاق از طرف زوج عمدتا توسط وکیل مجرب خانم انجام می شود. وکلای خانمی که سال ها تجربه در زمینه پرونده های خانوادگی دارند و در کمترین زمان که دستگاه قضایی اقتضای آن را داشته باشد و با بهترین کیفیت پرونده ها را به سر انجام می رسانند.

در این وبلاگ سعی شده است اطلاعات کافی و لازم در خصوص طلاق توافقی در اختیار موکلین و خوانندگان قرار گیرد. مشاوره تلفنی برای طلاق توافقی توسط وکلای خانم و آقا رایگان است. برای دانستن مطالب بیشتر و گرفتن مشاوره در زمینه سوالات حقوقی مرتبط با خانواده همه روزه به غیر از ایام تعطیل می توانید با شماره تلفن های دفتر تماس بگیرید.

مراحل درخواست طلاق توافقی توسط وکیل خانم در تهران بدون حضور موکل (زوجین) با بهترین شرایط انجام می شود اما باید توجه داشت که اگر کسی تمایل به دانستن وکیل مجرب آقا برای طلاق داشته باشد مراحل طلاق توسط وکیل آقا برای ایشان انجام می شود.

وکیل زن برای طلاق     44033677 – 09122547699

 

منبع: وکیل زن برای طلاق توافقی

/ 0 نظر / 24 بازدید